درباره ما

Tehran Mikrotik

قدرتمند و با اقتدار

میکروتیک وایرلس
میکروتیک وایرلس

داستان آغاز ما

TEHRAN MIKROTIK

  میکروتیک یک شرکت لتونی است که در سال 1996 برای توسعه روترها و سیستم های ISP بی سیم تاسیس شد.   میکروتیک اکنون سخت افزار و نرم افزاری را برای اتصال به اینترنت در اکثر کشورهای جهان ارائه می دهد. تجربه ما در استفاده از سخت‌افزار رایانه‌های شخصی استاندارد و سیستم‌های مسیریابی کامل به ما در سال 1997 اجازه داد تا سیستم نرم‌افزار RouterOS را ایجاد کنیم که ثبات، کنترل‌ها و انعطاف‌پذیری گسترده‌ای را برای انواع رابط‌های داده و مسیریابی فراهم می‌کند. در سال 2002 تصمیم گرفتیم سخت افزار خود را بسازیم و برند RouterBOARD متولد شد. ما در اکثر نقاط جهان فروشندگانی داریم و احتمالاً در هر کشوری روی کره زمین مشتریانی داریم. شرکت ما در ریگا، پایتخت لتونی واقع شده است و بیش از 280 کارمند دارد. 

درباره دستگاه

فناوری

RB2011 یک سری دستگاه چند پورت کم هزینه است. طراحی شده برای استفاده در فضای داخلی، و در بسیاری از موارد مختلف، با گزینه های زیادی موجود است.

RB2011 توسط RouterOS، یک سیستم عامل مسیریابی کاملاً مشخص که به مدت پانزده سال به طور مداوم بهبود یافته است، پشتیبانی می شود. مسیریابی پویا، هات اسپات، فایروال، MPLS، VPN، کیفیت پیشرفته خدمات، تعادل بار و پیوند، پیکربندی و نظارت در زمان واقعی – تنها تعدادی از تعداد زیادی از ویژگی های پشتیبانی شده توسط RouterOS.

RouterBOARD 2011UiAS-RM در مقایسه با سری RB2011L، نه تنها دارای پنج پورت LAN گیگابیتی و پنج پورت LAN سریع اترنت است، بلکه دارای پورت سریال RJ45، پورت USB و رم بیشتر (128 مگابایت به جای 64 مگابایت) است. همچنین، دارای مجوز RouterOS L5 (به جای L4) و LCD صفحه لمسی زیبا برای پیکربندی است. قفس SFP نیز موجود است (ماژول SFP شامل نمی شود!)

عملکرد خروجی PoE برای پورت شماره 10 وجود دارد – می تواند سایر دستگاه های دارای قابلیت PoE را با همان ولتاژ اعمال شده به واحد تغذیه کند. حداکثر بار روی پورت 500 میلی آمپر است.

تست شده و برای استفاده با ماژول های MikroTik SFP: S-85DLC05D، S-31DLC20D و S-35/53LC20D (شامل نمی شود) توصیه می شود.

RouterBOARD 2011UiAS-RM دارای محفظه رک مانت 1U، پنل LCD و منبع تغذیه است.

سوئیچ میکروتیک

به ما سر بزن

همینجا هستیم، در قلب تهران

دفتر مرکزی

چهار راه ولیعصر، تئاتر شهر، پلاک 345

دفتر فروش

پل پارک وی، بعد از تقاطع چمران